Mętny i czerwony mocz

witam mam 27lat jestem mezczyzna od okolo 3 tyg zauwazalem czasami ze moj mocz jest metny delikanie zabarwiony na brazowo dzis po calym dniu w pracy nie spozywalem zadnych plynow mocz byl barwy czeronej najprawdopodomniej byla w nim krew dodam ze 3 tyg temu bylem na baniach w medycynie pracy i mialem badna krew na cukrzyce moglem sie czyms zarazic tam?

Witam! Pojawienie się krwi w moczu w każdym wypadku jest zjawiskiem, które wymaga jednoznacznego ustalenia jego przyczyny. Mało prawdopodobne, że pojawiła się ona wskutek zakażenia powstałego przy pobraniu krwi. Do najczęstszych przyczyn pojawienia się krwi w moczu należą urazy i stany zapalne dróg moczowych, kamica, toksyczne reakcje na niektóre leki oraz nowotwory. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza.