Metoda leczenia re-endo

Jaki jest prawidłowy przebieg leczenia re-endo? Czy przy istniejącej rozległej zmianie OKW kanały powinny od razu zostać zalane ciekłą gutaperką? W Internecie znalazłam informację, że najpierw powinny zostać tymczasowo wypełnione nietwardniejącym preparatem Ca(OH)2 na okres 7-14 dni lub pastą steroidowo-antybiotykową Dexadent, a dopiero po wygojeniu - ciekłą gutaperką. W moim przypadku było inaczej, choć zmiany OKW zostały zaklasyfikowane jako rozległe... Czy taką decyzję można uznać za słuszną?

Proszę zapytać lekarza o proces leczenia i o uzasadnienie metody jaką zastosował , nie widzę przeszkód żeby nie odpowiedział Pani .

Bez badania bezpośredniego i bez RTG trudno ,a wręcz jest to niemożliwe żeby ocenić tok postępowania leczniczego. Każdy pacjent reaguje inaczej i wymaga innego podejścia. Najlepiej zaufać lekarzowi względnie zmienić gabinet.