Metody leczenia limfoceli i stan po laparatomii, limfadektomii, omentektomii

Jestem juz 3 ,5 miesiąca po operacji , laparatomii , limfadektomii, omentektomii. Mam problemy z powtarzającymi się limfocelami. Moje pytanie, jaka jest najskuteczniejsza metoda leczenia limfoceli oprócz punkcji i drenażu. Te matody u mnie są nieskuteczne, ponieważ mam 3 nawrót.Pozdrawiam cały zespół lekarzy abcZdrowie.

Witam i dziękuję za pozdrowienia. Jak rozumiem problem jest onkologiczny. Leczenie jest zależne od wielu czynników, z którymi muszą zmierzyć się klinicyści. Jednym z rozwiązań jest cierpliwe czekanie jeśli torbiele nie są duże.