Metody naturalne w leczeniu raka

Witam Pani Magdo! Czy sięga Pani do naturalnych metod leczenia? Pytam, ponieważ dzięki naturalnym metodom leczenia moja mama pokonała chorobę nowotworową. Od 6 miesięcy wspólnie z rodziną i znajomymi jesteśmy wolni! Żyjemy bez aptek, tabletek i przychodni. Myślę, że powinno to Panią zainteresować. Proszę o kontakt e-mail. Pozdrawiam serdecznie.
ponad rok temu

Szanowny Panie,

Cieszę się, że Pana  mama czuje się dobrze i życzę, żeby choroba nie nawróciła.
Jednak po 6 miesiącach wolnych od objawów nie możemy mówić o wyleczeniu z choroby nowotworowej.

Na obecnym etapie nie można dać gwarancji wyleczenia i nie można zapewnić, że człowiek jest już "na zawsze" wolny od choroby. Jednak umownie przyjmuje się pewien okres, po upływie którego ryzyko nawrotu jest relatywnie niskie. Może się on nieco różnić w przypadku różnych nowotworów, ale najczęściej tym umownym okresem jest 5 lat od momentu ustąpienia objawów.

Dla mnie wykładnikiem są udowodnione naukowo sposoby leczenia. Aczkolwiek rozumiem ludzi, którzy w obliczu ograniczeń współczesnej medycyny, uciekają się do wszelkich metod dających choćby cień nadziei.

Pozdrawiam serdecznie