Męty na oku po zabiegu przyklejenia siatkówki laserem

Witam, 4 dni temu miałam wykonany zabieg przyklejenia siatkowki laserem w gabinecie ,poniewaz stwierdzono odklejenie siatkowki z zakładką, teraz widze już zpełną ostrością tylko jeszcze mam nieduże menty ,. Jak długo będą one na oku. Wizyte kontrolna mam za dwa tygodnie, ale troche się niepokoję .Pozdrawiam.

Witam. Męty są normalną rzeczą po otworze ,który był laserowany. Proszę spokojnie stosować się do zaleceń swojego okulisty mogą być bardzo długo przed okiem operowanym..POzdrawiam