Męty w ciele szklistym, śnieg optyczny i szum uszny

Mam 21 lat. Od 7 lat mam mety w ciele szklistym, snieg optyczny i szum uszny. Jak moge poprawic ukrwienie mozgu? Poniewaz wykluczone zostaly chyba wszystkie mozliwosci mogace powodowac takie objawy zastanawiam sie jeszcze nad ukrwieniem mozgu oraz ewentualna nerwica. Wszyscy lekarze z jakimi mialem kontakt nie widza problemu. Pozdrawiam

Witam. Tego typu objawy mogą mieć również podłoże psychogenne - jeśli została przeprowadzona dokładna ocena laryngologiczna i laryngologiczna warto skonsultować się również z psychiatrą, który wykluczy tło nerwicowe.