Męty w ciele szklistym, szum uszny i mocne bicie serca

Męty w ciele szklistym, szum uszny, dodatkowo jakby nerwica sercowa oraz mocne bicie serca. Holter serca, ekg,echo serca, badanie tętnic szyjnych, luku aorty,rezonans tomograf glowy, wszystkie ww badania są w jak najlepszym porządku. Regularnie uprawiam sport, nie palę, w ubiegłym roku dopadła mnie samoistna odma opłucnowa. Czym mogą być spowodowane ww objawy (głównie mety i szum)?

Witam... często dolegliwości podobne do opisanych przez Pana wynikają z braku umiejętności "chronienia się" przed stresem, w powodu "niedoceniania" własnej wrażliwości. Porozmawiałbym więc z psychoterapeutą.Są ich Warszawie dziesiątki - działających ze środków NFZ.Zapewne najlepiej byłoby gdyby psychoterapeuta, którego Pan wybierze był także lekarzem. Będzie Pan miał pewność, że nie zlekceważy znaczenia dolegliwości somatycznych że nie "przegapi" choroby ciała -będzie się mógł czuć bezpieczniej. Pozdrawiam