Miąższ obu płatów tarczycy gruboziarnisty bez obecności ognisk patologicznych a Hashimoto

Witam, bym była bardzo wdzięczna za interpretację poniższych wyników. USG tarczycy : Prawy płat : 32,8×10,8x12,5mm objetosci-2.3cm3 Lewy płat : 31,6×11,1x11,5mm objętości 2,1cm3 miąższ obu płatów tarczycy gruboziarnisty bez obecności ognisk patologicznych. Wyniki krwi: TSH : 4,620 FT3 : 4,84 FT4 : 13,73 Dodam iż w rodzinie istnieje obciążenie chorobami tarczycy. Siostra ma hashimoto, tata oraz całe jego rodzeństwo ma niedoczynność. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza, który prowadzi diagnostykę i zna historię choroby pacjenta.