Miąższ tarczycy wybitnie niejednorodny, bez zmian ogniskowych

Witam, mam pytanie dotyczące moich wyników. Badania z krwi: TSH - 5,7093, FT3 - 2,8, FT4 - 0,98, ATPO - 3589,3, P/c TG - 96,46 USG - Płat prawy - 21,5x57mm, gr 19mm, obj 11,6mm (nieznacznie powiększony), lewy: 16mmx56mm, gr 19mm, obj 8ml. Cieśń 4,5mm - guzek, po prawej stronie, odgraniczony, jednorodny, hypoechogeniczny 12x11,5 gr 3,4mm, b. słabo unaczyniony. Miąższ tarczycy wybitnie niejednorodny, bez zm ogniskowych, nierównomierny przepływ naczyniowy. O co może chodzić z tym guzkiem? Ada, 20l

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa.