Miękki guzek na sutku

Witam. Przebywam obecnie za granicą wiec trudno tu z lekarzami. Mam na piersi tzn na sutku nie wiem jak to nazwać małego guzka ale on jest bardzo miękki. Czy mam się martwić?

Pani opis nic nie wnosi. Piersi muszą być okresowo ocenione przez lekarza a co miesiąc (po miesiączce) przez Panią. Jeżeli zmiana występuje od dawna i nie zmienia się, prawdopodobnie nie ma się czym martwić. Jeżeli cokolwiek niepokoi Panią, udać należy się do lekarza bez względu na miejsce zamieszkania. Większość państw dysponuje odpowiednią służbą zdrowia dla osób ubezpieczonych.