Miękki penis a częsta masturbacja

Witam jestem Michał mam 25 lat i zmagam się z miękkim penisem. Problem polega na tym,że kiedyś masturbowałem się wielokrotnie dziennie teraz występuję to mniej razy ale dalszym ciągu to robię tyle ze z mniejsza częstotliwością. I problem pojawił się pod czas stosunku z moja partnerka krótko mówiąc pod czas pieszczot penis jest twardy lecz gdy zostanie włożony i po kilku ruchach czy to moich czy jej robi się miękki i nic go już nie postawi czy to impotencja? I czy jest ratunek związku przez to??

Dzień dobry!

Są to zaburzenia erekcji (nie impotencja) prawdopodobnie związane właśnie z uwarunkowaniami masturbacyjnymi. Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem w swoim mieście.

Pozdrawiam!