Miesiączka a cykl bezowulacyjny

Witam byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa , miesiączkę dostałam 25.01. właściwie skończyła sie dwa dni temu dzisiaj mam 8 dzień cyklu ginekolog stwierdził że ten cykl będzie bezowulacyjny mógł to stwierdzić już na początku cyklu? przeciez owulacja występuje później mój cykl ma 29-31 dni ?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwie na podstawie oceny rekrutujących się i dojrzewających pęcherzyków w jajnikach.