Miesiączka lub ciąża a stosowanie luteiny

witam.czy po luteinie zawsze pojawia się okres? brałam przez 10 dni 2 x dziennie pod jezyk na wywołanie i okresu już nie mam 7 dni!czy coś jest ze mną nie tak ?? czy brać nadal luteinę jak okres nie nastąpił? staram sie o dziecko

Brak miesiączki po tzw probie progestagenowej, niestety świadczy o zaburzeniu endokrynologicznym u Pani . Jest to wskazanie do dalszej diagnostyki, a na pewno do wizyty u ginekologa lub endokrynologa. Pozdrawiam