Miesiączka po zapłodnieniu: Jak to możliwe?

Witam.
Mam pytanie podczas stosunku zapłodniłem dziewczynę, a na następny dzień dostała miesiączkę. Jak to możliwe?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Nie rozumiem skąd pewność, że doszło do zapłodnienia. Zapłodnienie jest złożonym procesem, który wymaga wielu sprzyjających czynników do zajścia całego procesu. Dodatkowo, zapłodnienie nie zawsze wiąże się z rozwojem ciąży. Pierw musi dojść do zagnieżdżenia zarodka, co może mieć miejsce nawet po 5 dniach od zapłodnienia.
Krwawienia występują u niektórych ciężarnych przez cały pierwszy trymestr, dlatego też ich pojawienie nie wyklucza ciąży.
Pozdrawiam.