Miesiączka przy pozytywnych testach ciążowych

Dzien dobry. Wykonalam dwa testy ciążowe i oba wyszły pozytywne do tego mialam zawroty głowy mdłosci wieczorne i wszystko wskazywało na to ze jestem w ciązy. Miesiączki nie miałam ostatni raz miałam miesiączke w lipcu dlatego wykonałam testy. Myslałam ze jestem w ciąży lecz wczoraj dostałam okres. Jesli jest okres to nie jestem w ciazy ale wtedy skad te wyniki pozytywne i objawy? Miesiaczka wydaje sie normalna. juz sama nie wiem jestem w ciąży czy nie? co to wszystko oznacza? Pozdrawiam Marlena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa. Specjalista ustali obecność ciąży.