Mięśniak podśluzówkowy endometrium i obfite krwawienia

Witam mam 3cm/2,5 cm mięśniaka podśluzówkowego modelującego endometrium, od jakiegoś czasu mam bardzo obfite miesiączki. Brałam tabletki hormonalne (qlaira. harmonet, lesli plus) ale bardzo sie źle czuje po każdych, . Tabletki zostały mi przepisane po to, aby zmniejszyć krwawienia, ale niestety musiałam z nich zrezygnować, bo źle toleruje. Jakie najlepsze jest wyjście w takiej sytuacji?co z tym mięśniakiem?Bardzo proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazany jest ponowny kontakt z ginekologiem. Rozważyć należy operacyjne usunięcie mięśniaka.