Mięśniak śródścienny a badania diagnostyczne

witam. moje wyniki morf w normie biochemia ogolna oraz nerkowa i watrob tez hormony estradiol <5 pg/mlm progesteron 0,26 ng/ml, usg endometrium 3 mm (niezmiennie od roku) jajnik prawy 12x10mm, lewy 18x14 mm miesniak srodscienny 15 mm zat douglasa wolna, czeste podkrwawianie czysta wodnista krwia lekarz prowadzacy bagatelizuje juz to od 3 wizyt juz mu nie ufam. Chcialam zapytac jakie badania jeszcze moge zrobic i gdzie ( najlepiej w krakowie) z gory dziekuje. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ewentualna dodatkowa konsultacje ginekologiczna celem porównania opini na temat leczenia powyższej zmiany przy objawach jakie Pani prezentuje. Natomiast jedynie USG w takim stanie jest zalecanym badaniem obrazowym celem kontroli takiej zmiany. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Ma Pani wykonany komplet badań i w sytuacji braku zaufania do lekarza prowadzącego proponuję kontakt z innym ginekologiem.