Mięśniaki widoczne podczas usg dopochwowego
panie doktorze mialam robione usg dopochwowe w czasie miesiaczki poniewaz mialam plamienia.W wyniku wyszło ze mam miesniaka wielkosci wisni i kilka malych.Prosze o wytlumaczenie czemu blona sluzowa wyniosla 16mm jajniki bez mian ciaza wykluczona. i czy przy miesniakach bola plecy. Dziekuje z gory....

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Mięśniaki mogą dawać dolegliwości bólowe czy być przyczyną dodatkowych krwawień. Powinna Pani być pod kontrolą ginekologa oraz stosować się do jego zaleceń.