Migające przezroczyste wzorki przed oczami

Witam,2 mies.temu zaczęłam niewyraźnie widzieć, pojawiały mi się migające przezroczyste wzorki przed oczami.Nie widziałam wszystkiego, trzymając rękę pod brodą widziałam tylko jej kawałek.Trwało to ok 10 min,zaczęła mnie strasznie boleć głowa i ból zaczął promieniować na kark.Doszły problem z koncentracją i wypowiedziami,drętwienie twarzy i języka.Lekarz mnie wyśmiał: "Nerwica proszę pani!".Wczoraj problemy z prawym okiem i ból głowy po przeciwnej stronie. Co powinnam zrobić? Czy to migrena?

Żaden lekarz nie powinien wyśmiewać problemów i choroby. Proponuję udać się do innego specjalisty w celu odbycia badań.

Pani przypadek leży na granicy psychiatrii i neurologii. Proponuję udać się do któregoś specjalisty z tej dziedziny.