Migotanie przedsionków i omdlenie

dosyna któzień dobry proszę mi pomócbo wpadłam w rozpacz jak grożne jest migotanie przedsionków.około miesiąca temu wieczorem się zdenerwowałam na syna a o4 rano obudziłam się ze strachem o jego ciśnienie krwi czy nie będzie za wysokie ma podniesione bardzo to przeżywam rano wstałam robić śniadanie i czułam słabnięcie w oczach biało i zemdlałam po chwili było dobrze wcześniej jak się obudziłam o 4 serce mi szybko to było z miesiąc temu dwa dni temu obudziłam się o 4 i znów czułam ten strach

Witam. Migotanie przedsionków to rodzaj arytmii do której wystąpienia oprócz chorób sercowo-naczyniowych predysponują stres i zaburzenia gospodarki elektrolitowej. Jeśli jest dobrze kontrolowana za pomocą leków, zazwyczaj nie jest groźna. Sugeruję konsultację z kardiologiem który wdroży odpowiednie leczenie.