Migreny, senność, nerwowość a niski poziom sodu w organizmie

Witam, Mam 31lat i 2 córeczki,powinnam być szczęśliwai pełna energii,a ostatnio tzn.jakieś 2 lata,tak nie jest.Cierpię na częste migreny,senność w dzień(ale nie kładę się wtedy),w nocy nie mogę zasnąć, często się budzę,jestem nerwowa prawie wszystko mnie irytuje.Czyto może być niski poziomsodu w organizmie?

Witam,
choć poziom takich pierwiastków jak sód ma znaczenie dla organizmu, to zalecałabym konsultację ze specjalistą, Objawy, które Pani opisuje, są godne uwagi, nerwowość, brak energii i poczucia szczęścia, nie zaszkodziła by konsultacja z lekarzem psychiatrą, który zapewne sprawdzi wszystkie przyczyny organiczne, obawiam się, ze sód nie wyjaśnia wszystkich tych dolegliwości, wspomina Pani także o tym, że jest mamą dwóch córeczek, to choć cudowne, bywa także bardzo obciążające. Proszę konsultować się z lekarzami i mówić o wszystkich Pani objawach, pierwszym krokiem jest zwykle lekarz pierwszego kontaktu, jeśli uzna za stosowne zapewne skieruje Panią do lekarza psychiatry, proszę zadbać o siebie i poddać się pełnej diagnostyce dla dobra swojego i swojej rodziny. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Podstawowym celem leczenia jest przerwanie ataku bólu głowy. Leków przeciwbólowych, z jakiejkolwiek grupy, nie można jednak przyjmować zbyt często tj nie więcej niż 8 tabletek w miesiącu ponieważ wywołuje się polekowe bóle głowy. W przypadku częstych, silnych lub opornych na leczenie ataków konieczne jest leczenie profilaktyczne. W leczeniu profilaktycznym stosuje się odpowiednio dobrane o działaniu przeciwbólowym leki przeciwpadaczkowe, przeciwdepresyjne kardiologiczne lub blokery kanału wapniowego. Dobrym rozwiązaniem są iniekcje toksyny botulinowej