Mini okłady z aloesu na opryszczkę penisa

czy moge robić mini okłady np na cały dzień pod plasterkiem na opryszczke penisa z np aloesu lub z żelu hydrokoloidowego czy lepiej zasłonić to plasterkiem i żeby to miejsce było suche

Aloes nie działa na opryszczkę i wątpliwe, czy na cokolwiek. Na opryszczkę narządów płciowych należy zastosować leczenie ogólne Acyklovirem, a miejscowo można zastosować krem typu Zovirax lub podobny.