Leczenie grzybicy penisa octem jabłkowym

Podejrzewam grzybice żołądzia.Czy mogę zastosować rozcieńczony ocet jabłkowy i w jak bardzo go rozcieńczyć.Dziekuje za szybką odpowiedź.Rafal

Witam,
penis to bardzo ważny narząd dla nas mężczyzn ,proszę nie eksperymentować, trzeba zastosować prawidłowe leczenie miejscowe+doustne-proszę udać się do lekarza dermatologa lub Pana lekarza POZ.