Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ocet jabłkowy można stosować jednocześnie z fasolaminą?

Witam, czytałam na tym portalu artykuł 'jak wspomóc odchudzanie' i zastanawiam się, czy ocet jabłkowy można stosowac jednocześnie z fasolaminą? Oraz jak to spożywać?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Czemu nie możemy schudnąć?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a waga ani drgnie? Wiele osób ma problem ze schudnięciem. Obejrzyj film i dowiedz się, co może być tego przyczyną.

Witam serdecznie,

Najlepszym sposobem na odchudzanie jest zdrowa i pełnowartościowa oraz indywidualnie dobrana dieta. do tego aktywność fizyczna i kilogramy z pewnością będą spadać! Suplementy diety często mają słabą wchłanialność i działają jedynie jako efekt placebo.
Ale jeżeli już się Pani decyduje na ,,wspomagacze'' to wracając do pytania - może Pani łączyć fasolaminę z octem jabłkowym. Ocet jabłkowy nie może być stosowany przez osoby z chorobami wrzodowymi i z delikatnym żołądkiem lub przeciwwskazaniami do spożywania produktów kwaśnych.
Ocet jabłkowy najlepiej pić 3 razy dziennie: przed śniadaniem, przed obiadem oraz przed snem. Należy rozcieńczyć go w wodzie: 2łyżki stołowe na kubek wody

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy