Mniejsze oko i trudności z oddaniem moczu

Mam problem z okiem, jest tak jakby mniejsze, przymknięte i zapadnięte chodzi mi o lewe oko, dodam też iż dziurka w uchu lewym jest wieksza niż w prawym, do tego mam problem z sikaniem, stoję z 2minuty zanim zacznę sikać i muszę się przy tym nieziemsko wysilić, mam także bóle brzucha. Proszę o pomoc:
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudności z oddawaniem moczu mogą być spowodowane infekcją dróg moczowych. Ciało człowieka nie jest idealnie symetryczne. Niewielkie odchylenia nie powinny być powodem do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza, który oceni czy opisane problemy mają podłoże chorobowe.