Mocne śluzy z pochwy i swędzenie u 20-latki

Witam, przez ostatnie 3 dni odczuwam swędzenie pochwy, mam śluzy. Dziś po załatwieniu potrzeby fizologicznej zauważyłam na papierze bardzo dużą ilość białego, bardzo gęstego śluzu (coś jak odżywwka do włosów. Ilość na tyle duża że aby usunąć, musiałam zrobić to kilka razy). Nie współżyję, nie jestem w ciąży, jestem przed okresem, nigdy wcześnie tak nie miałam. Oczywiście umówiłam się do lekarza, ale wizyta możliwa jest dopiero za półtora tygodnia... Co może mi dolegać, jak temu zaradzić póki co?

Aleksander Ropielewski

Opis sugeruje infekcję, najpewniej o podłożu bakteryjnym. Konieczne będzie leczenie antybiotykiem. Aby przyspieszyć leczenie może Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego.