Różowy śluz po próbie pierwszego stosunku

Wczoraj chcieliśmy sprawdzić z chłopakiem czy moglibyśmy rozpocząć współżycie. Wszedł we mnie dosłownie raz (bez zabezpieczenia). Poprzedzone to było peetigiem. Następnego dnia po załatwieniu się zauważyłam na papierze śluz koloru różowego, a gdzieniegdzie było troszeczkę krwi. 27 powinnam mieć okres. Czy przez to jedno włożenie mogą być jakieś konsekwencje? Czy ten śluz jest niebezpieczny?

Śluz z pochwy nie jest niebezpieczny, wydzielina z penisa ma/może mieć zdolności zapładniające.
Warto zatroszczyć się o bezpieczniejszy seks.
Pozdrawiam. JW, Poznań.