Mocny ból w podbrzuszu

Mój partner (32lata)od 2 miesiecy skarży się na mocny ból w podbrzuszu zwlaszcza przy schylaniu, w dodatku ostatnio wyczułam w jego jądrze(w srodku) 2 guzki wielkosci rodzynki. Gałki oczne ma nieco żółte i z dwa dni temu wyszła mu wysypka na rękach. Nie chcę sie przyznać do bolu wiec nie wiem jak czesto go boli, wiem że w dziecinstwie mial operacje jadra chyba przez przepuklinę. Prosze o pomoc, martwię się!!

Bez bezpośredniego badania nie wskaże czym mogą być spowodowane te dolegliwości. Radzę, aby partner wybrał się do lekarza rodzinnego, gdyż na pewno będą jeszcze konieczne dodatkowe badania (np. badania krwi, moczu, USG, konsultacja urologiczna, być może chirurgiczna). O wszystkim zadecyduje lekarz rodzinny po bezpośrednim badaniu.