Moczowód lewy podmiedniczkowo-podwieszony
Witam co oznacza wynik z tomografii komputerowej : moczowód lewy podmiedniczkowo podwieszony na tętnicy segmentowej nerki ? z góry dziękuje za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Witam. Położenia moczowodu jest pewnym wariantem odmiany anatomicznej. Jeśli takiemu położeniu nie towarzyszą objawy kliniczne nie ma powodów do niepokoju. Oczywiście wynik tk należy skonsultować z lekarzem który zlecił jego wykonanie.