Wynik TK angiografii głowy
W wyniku TK angiografia głowy wyszło mi :krótkoodcinkowe rozdwojenie tętnicy podstawnej- fenestracja- wariant rozwojowy.Proszę o komentarz.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Zmienność anatomiczna. Wynik należy interpretować w oparciu o dane kliniczne, najlepiej z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.
Witam serdecznie,
Wynik badania może być wynikiem zmienności anatomicznej czyli mówić prościej, może mieć taka już Pani "urodę".
Oczywiście na podstawie samego wyniki badania nie można nic powiedzieć , ponieważ interpretacja należy do lekarza prowadzącego w oparciu o dane kliniczne.
Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji.
Pozdrawiam.