Mogę wywołać erekcję tylko poprzez dotykanie penisa - czy to normalne?

Mam 19 lat, mam dość duży problem, a mianowicie mogę wywołać erekcję tylko poprzez dotykanie mojego penisa. Problem wystąpił nagle, jakieś 2 dni temu. Nie wiem, czy mam się tym przejmować i iść do lekarza, na razie zaprzestałem masturbacji, chodzę wcześniej spać (bo chodziłem dość późno), oraz walczę ze stresem. Czy problem ustąpi? Czy mam iść do seksuologa?
19 LAT ponad rok temu

Witam!
Okresowe zaburzenia erekcji lub konieczność dodatkowej stymulacji może być wynikiem przemęczenia i stresu, co jest powodem stosunkowo częstym. Inną przyczyną może być również nadmierna, nałogowa masturbacja, która w rezultacie może prowadzić do obniżenia doznań przy współżyciu z partnerką.
Pozdrawiam