Morfologia krwi z rozmazem a anemia

Witam robiłam ost.badania morfologia plus rozmaz i morfologia wszystko w normie natomiast rozmaz mnie niepokoi segmenty-44(58-66)% limfocyty-52(20-45) monocyty-1(3-8)% czy to moze oznaczać anemię?Mam podobne obajwy-osłabienie,kołatanie serca,podkrążone oczy.Byłam u lekarza,ponieważ odczuwałam skurcze serca-lecz stwierdził,ze to nerwica.Sama prywatnie robiłam badania tarczycy i krwii.Tarczyca wyszłą ok

Witaj,
z perspektywy psychologii można się wzmocnić poprzez poddanie opiece psychologa lub psychoterapeuty,gdyż tarczyca,jak każdy organ zaburza swoje funkcjonowanie w sytuacji długotrwałego stresu.Stwierdzenie w tym przypadku nerwicowego podłoża skarg jest powodem,że należałoby zająć się psychiką.Polecam z całego serca taką opiekę mimo,że jest dłuższa wobec farmakoterapii i nie zawsze dostępna w publicznych placówkach słuzby zdrowia.
Prosze popytać w okolicy zamieszkania.