Mówienie do siebie i problemy w nawiązywaniu relacji

Witam, mam problem ponieważ często mówię do siebie w domu i gdy jestem sama gdzieś na mieście szepcząc coś pod nosem. Trwa to ok rok. Jest też tak że jestem bardzo wybuchowa, jeśli coś nie idzie po mojej myśli to staje się bardzo nerwowa, nawet agresywna. Trzymam się z boku od innych, nie zawieram przyjaźni. Kiedyś byłam inna :/ Ogólnie istotne jest też to że choruje na padaczkę( leki to Topamax i Lamotrigina). Z Pamięcią, koncentracją i skupieniem też mam straszny problem.

Witam,

Czy jesteś pod opieką lekarzy? Neurologa?
Od kiedy chorujesz na padaczkę, od kiedy bierzesz leki?
Czy mówisz do siebie z własnej woli (po prostu głośno myślisz), czy czujesz taki przymus? Czy Twoje słowa są skierowane do Ciebie samej, czy do kogoś/czegoś innego?

Pozdrawiam