Stosowanie Mefedronu i alkoholu a możliwe następstwa

Witam brałem kiedyś mefedron przez rok około 70 Gram ostatnie 3 razy brania zmieszalem z alkoholem wszystko było dobrze ale po 5 miesiącach abstnecji dostałem czegoś okropnego lekarz psychiatra powiedzial ze to depresja narkotyk tylko mógł wywołać ją nieraz zachowuje się dziwnie nie tak jak kiedyś miałem robione badania eeg rtg tomografia głowy morfologia i jest dobrze są jeszcze jakieś badania aby sprawdzić czy mój mózg jest dobry lekarz mówi ze się długo dochodzi do siebie po tym narkotyku

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry i kierować się jego zaleceniami.