Wspólna zabawa z 7-latką

Mam jedna corke ma 7lat nie ma rodzenstwa i chce zebym z nia sie bawila nieraz sie z nia bawie ale nie wiem czy dobrze robie czy nie powinna sie sama bawic

Szanowna Pani, nie ma nic złego w tym, że się Pani bawi ze swoją córką. Zabawa to bycie razem, poznawanie siebie, nauka. Mam jednak wrażenie, że czuje się Pani niepewnie jako matka. Być może boi się Pani, żeby nie popełnić jakiegoś błędu. To, co mogłoby Pani pomóc to spotkanie z psychoterapeutą. W Gorzowie Wielkopolskim przyjmuje świetna psychoterapeutka Agnieszka Michnowicz, polecam!

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej