Możliwość ciąży po stosunku niezabezpieczonym w dniach niepłodnych

Witam. Miesiączki dostałam 25 lipiec.trwala 4 dni kilka dni ok2-3 uprawiałam seks bez zabezpieczenia ale maz wyciągnął członka w czasie wytrysku. Jednak po wytrysku wkładał do pochyw członka. Czy mogli dojść do zapłodnienia? Czy były dni nie plodne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.