Możliwość ciąży przy stosunku w 5. dniu miesiączki

witam mam pyatnie ostatnią miesiączke miałam 16maja 20 maja odbyłam stosunek miałam wtedy 5dzien miesiączki na drugi dzien tez jeszcze troche miałam zrobiłam przez ten czas 3testy wpierw 14 dni po stosunku potem 17 dni po i dzisiaj czyli 20 dni po stosunku czy testy są wiarygodne?czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciąży?dzisiaj czyli 9,06 byłam u ginekologa pani dr tak mocno włożyła mi palce ,że teraz mocno boli mnie brzuch i mam jakis wydęty .proszę o porade

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wspomniane testy są już wiarygodne. Jeżeli dały ujemny wynik to najpewniej nie jest Pani w ciąży.