Możliwość miesiączki po 47. urodzinach

mam 47 lat odstawiłam tabletki antykincepcyjne 2 m-ce temu ,które brałam kilka lat i nie mam miesiaczki czy jest prawdopodobienstwo że jeszcze dostane?czy jest możliwe żebym w tym wieku zaszla w ciaże?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Oczywiście istnieje możliwość, że będzie Pani jeszcze miesiączkować, jednak w tym wieku większość/wszystkie cykle są bezowulacyjne, a co za tym idzie szanse na ciążę są znikome.