Możliwość niewykrycia ciąży w USG dopochwowym

witam , czy jest mzozliwe zeby podczas badania usg dopochwowego lekarz nie wykryl w 4 a pozniej w 9 miesiacu po mozliwym zapodnieniu ciazy. od domniemanego zapodnienia miaam juz 10 krwawien z odstawienia , kilka testow z krwi i z moczu wyszo negatywnych. pytam bo wasnie teraz konczyl by sie 9 miesiac ciazy, i czuje sie tak jakgdybym miala wkrotce rodzic(bole krzyza, i mocne podolewania w podbrzuszu, i jakies dziwne ruchy w brzuchu). zrobilam morfologie i wyszy mi podwyzszone neurofile, leukocty

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie ma takiej możliwości. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, jeżeli lekarza ginekolog nie widzi przyczyn ginekologicznych Pani objawów proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.