Możliwość odstawienia tabletek Yasminelle z powodu złego samopoczucia

WITAM.Mój problem polega na tym że choruje na policystyczne jajniki i mam przepisane pigułki JASMINELLE,do tej pory wziełam dziewięć,wczoraj dziesiątej już nie wziełam ,ponieważ zle sie po nich czuje tzn:mam silnie nabrzmiałe ,bardzo bolące piersi,silne bóle głowy,nabrzmienie i zatrzymanie wody,bóle brzucha i biegunki i stany bardzo nerwowe.Czy moge w związku z powyższym przerwać pigułki i czu to nie zaburzy mojej miesiaczki następnej.Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli źle się Pani czuje, jak najbardziej może Pani przerwać przyjmowanie tabletek. Ponieważ choruje Pani na PCOS, kolejna miesiączka najpewniej nie wystąpi w terminie.