Qlaira a skutki uboczne leków

WITAM, MAM PYTANIE, LEKARZ PRZEPISAŁ MI TABLETKI QLAIRA, WCZESNIEJ BRAŁAM TABLETKI CYPREST, WZIEŁAM JUZ 8 TABLETEK NIESTETY ZLE SIE CZUJE, MIAŁAM BIEGUNKI, BÓL GŁOWY I CHCIAŁABYM WRÓCIC DO POPRZEDNICH, CZY MOGĘ TO ZROBIĆ OD RAZU? TJ ODSTAWIC TE I ZACZĄC BRAĆ CYPREST RAZ JESZCZE? PROSZE O ODPOWIEDZ

Tego typu objawy zawsze są niepokojące, warto skontaktować się pilnie ze swoim lekarzem. Silne bóle głowy mogą być sygnałem zagrożenia chorobą zakrzepowo-zatorową. Należy odstawić leki, odczekać )pojawi się krwawienie ) i ponowne włączenie leków przedyskutować ze swoim ginekologiem