Możliwość podania kaszki na noc dla 15-tygodniowego dziecka

Dzień dobry, mój synek ma obecnie 15 tygodni. Od około 2 tygodni je co 1-1,5 godziny przez całą dobę. W nocy po karmieniu zanim zaśnie stęka i pręzy się. Do 3 miesiąca jadł co około 2 godziny a w nocy potrafił przespać 4 godziny. Dodam, że na nóżkach i brzuszku pojawiła się wysypka (zjadłam garść migdałów i orzechów nerkowca). Wcześniej również gdy zjadłam coś mlecznego robił zielone kupki i również się prężył. Czy mogę podać jakąś kaszke na noc?

Piotr Pilarski

Jeśli karmi Pani piersią, kaszką można wprowadzać między 5 a 6 miesiącem. Jeśli sztucznie można od ukończenia 6 miesiąca.

Pozdrawiam.