Możliwość przyjmowania leku Visanne przy Trittico

witam pani doktor mam pytanie --wczoraj lekarz ginekolog zapisał mi lek visanne, ale od pau lat leczę sie na depresję i lęki i biore lek trittico--czy oba leki bedą ze soba jakoś niekorzystnie współgrać. Nie wiem czy lekarz dobrze zrobił zapisując mi lek visanne , po współzyciu od kilku lat łapałam stan zapalny szyjki i zapalenie pęcherzai on stwierdził, że to przyczyna endometrium .Kilkanaście lat temu miałam usunięty lewy jajnik z torbielą.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie ma badań, które stwierdziliby interakcje między tymi dwoma lekami. Może je Pani stosować łącznie.