Możliwość reklamacji plomby po odkruszeniu się w nocy

Witam chciałam zapytać czy ząb podlega reklamacji w takiej sytuacji: Miałam robionego zęba kanałowo DWÓJKĘ 12 lat temu trzymał się super ale troszkę zszarzał więc chciałam plombę zmienić na lepszą tą na światło I tak też uczyniłam Pani stomatolog zrobiła mi płatną Plombę 80 zł na światło po nie całych 3 miesiącach odkruszył mi się kawałeczek w nocy przez sen nie wiem czego ale stało się umówiłam się na wizytę żeby Go naprawiła czy to podchodzi pod reklamacje żebym wiedziała na czym stoję

To wszystko zależy czy gabinet daje reklamacje na swoje usługi, jakie Pani ma warunki zgryzowe, parafunkcje, czy gasza się pani na kontrolne wizyty.

Proszę na spokojnie porozmawiać ze swoim lekarzem ,jeśli rzeczywiście ząb był leczony i kawałek wypełnienia się odkruszył to powinien Pani lekarz bez problemu uznać taka reklamacje ,ja właśnie bym tak zrobiła.Pozdrawiam