Możliwość spożywania alkoholu po leku Pulmicort 200

Witam. Niedawno powróciła mi astma oskrzelowa. Przez jakieś dwa tygodnie wdychałem Berodual (raz dziennie) i nebu-dose takie zielone (trzy razy dziennie) przez nebulizator. Wczoraj został przepisany mi wziew a dokładnie lek Pulmicort 200 czegoś tam na dawkę inhalacyjną 2 razy dziennie. Dziś rano około godziny 11 robiłem jeden wziew. Czy mogę dziś wieczorem lub ogólnie po tym leku pić alkohol? Nie mówię tutaj o przesadnych ilościach tylko może 4-5 piw bo tyle zazwyczaj piję.

Piotr Pilarski

Taką ilosc odradzam ale myślę ze 1-2 piwa nie powinny wpłynąć na leczenie.

Pozdrawiam.