Czerwony inhalator przy astmie oskrzelowej

Witam.Mam astmę oskrzelową jakiś czas temu brałam leki wziewne Ventolin to był taki zielony wziew nie pamietam natomiast jak nazywał się drugi był taki czerwony inhalator.Jeden był dorazny drugi do stosowania każdego dnia.Niestety astma od kilku dni powróciła i się nasila a od roku mieszkam w Angli i dziś mam wizytę u miejscowego lekarza.A nie pamiętam jak nazywał się ten czerwony lek który wcześniej używałam żeby powiedzieć.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

po samym kolorze nie da się określić jak nazywał się lek. Prawdopodobnie drugim lekiem był krótkodziałający B-mimetyk jak fenoterol. Lekarz będzie wiedział co Panu zapisać.

Pozdrawiam.