Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sterydy wziewne przy astmie oskrzelowej

Witam.Leczę się na astmę oskrzelową przyjmuje sterydy wziewne ,oraz inne leki w formie inhalatora .Od kiedy stosuję leki mam jakby skurcze w gardle nie mogę złapać powietrza po prostu mnie zatyka, nie dzieje się to bezpośrednio po wzięciu leków tylko po prostu sporadycznie , dodam ze płuczę gardło wodą zaraz po inhalacji mimo tego moje gardło jest zaczerwienione,mam chrypkę i własnie te jakby skurcze wcześniej kiedy nie brałam leków nic takiego nie miało miejsca co mi może być ? proszę o porade
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Jedzenie może zwiększać ryzyko alergii! Zobacz, na co uważać

Dietetyk kliniczny Iwona Wierzbicka mówi o tym, jakie produkty spożywcze mogą wywoływać alergie. Ryzykowne mogą być: jaja, kolorowe barwniki spożywcze i produkty paczkowane zawierające glutaminian sodu wywołujący reakcje alergiczne. Oprócz tego warzywa takie, jak bakłażany, papryka, pomidory czy ziemniaki przyczyniają się do rozszczelnienia jelita, co może wywołać róznego rodzaju alergie.

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Mogą to być objawy infekcji jamy ustnej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy