Możliwość wchłonięcia ciąży

Witam om 7.07.2014 .Tydzień temu robiłam test ciążowy był dodatni poszłam do ginekologa powiedział że nic nie widzi ale napewno cos się dzieje w macicy.Mialąm poczekac dwa tygodnie.Wczoraj zrobiłam drugi test pozytywny zarejstrowałam sie do inneo ginekologa który tez nic nie widzial.Stwierdził,ze ciaza mogła byc ale jest wchłonięta lub zbyt młoda na wykrycie mam czekac 2 tyg.a.A co jesli została wchłonięta i czy jest szansa ze jestem w ciazy robie tez test krwi czy on daje 100% gwarancji

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jest taka możliwość, że jest Pani w ciąży ale konieczna jest w tym przypadku cierpliwość i odczekanie tych 2 tygodni jak zalecił pierwszy lekarz ginekolog. W przypadku tak wczesnej ciąży badanie usg nie jest w stanie potwierdzić ciąży. Najlepiej poczekać do momentu gdy będzie widoczna akcja serca ( czyli około 6 tydzień ciąży)-wtedy lekarz może potwierdzić ciążę. Pozdrawiam