Możliwość wygładzenia wargi

Dzien dobry! Czy jest mozliwosc 'wygladzenia' ksztaltu gornej wargi ? W centralnej czesci mojej gornej wargi jest punkt ktory nieestetycznie opada w dolna dolna wargę.Wiekszosc ludzi ma gorną wargę gladka lub nawet tą srodkowa cześć troszkę do gory.Czy jes tmozliwosc chirurgicznie lub innym sposobem pozbyc sie tego opadajacego punktu zeby wyrownac obydwie wargi?

Polecam wizytę konsultacyjną. W wielu przypadkach z użyciem preparatów wypełniających kwasu hialuronowego można zmienić kształt, przywrócić właściwy, zmniejszyć deformację i nierówności warg. Warto skorzystać, szczególnie, że jest to zabieg bezpieczny i odwracalny.

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, takie zabiegi zazwyczaj wykonuje się przez zastosowanie kwasu hialuronowego.

Zapraszam na konsultację:).

Witam,
Oczywiście jest taka możliwość. Proszę przysłać zdjęcie na bonadea@bonadea.com.pl to napisze co można zrobić, aby uzyskać zadowalający efekt. Zabiegu chirurgicznego nie polecam.
Doświadczony lekarz medycyny estetycznej myślę, ze rozwiąże Pani problem.

Pozdrawiam
Lek.med. Małgorzata Ornatowska
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej PTL