Możliwość zajścia w ciążę po poronieniu a negatywne testy ciążowe

Dobry wieczór, Staramy się z mężem o dziecko. Miesiączki mam zawszeco 37 dni. Wyjątkiem był czerwiec kiedy poroniłam i krwawienia dostałam tydzień później. W tym miesiącu okres powinnam dostać 15.10 nadal go nie dostałam. Robiłam kilka testów, nawet wczoraj rano i wszystkie negatywne. Boli mnie podbrzusze, nie mocno ale prawie cały czas. Dziś przy korzystaniu z toalety wyleciał ze mnie długi skrzep, ciągnący, ok 10cm galaretowaty, biało brązowy.Co to moze byc? Lekarza mam dopiero 27.10

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw mógł być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innych zmian w obrębie układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.